True TPP-AT-67D-2-HC Pizza/Deli Prep Table, 1 Door, 2 Drawers, Angled Top, 67" Wide
HomeStore
Pizza Prep, 33 - 41°F pan rail, stainless steel cover, 19-1/2"D cutting board, (1) full door, (2) drawers, accommodates (2) 12" x 20" x 8"D pans (NOT included), (2) PVC coated adjustable wire shelves, includes: (9) 1/3 size clear polycarbonate insert pans (top), stainless steel front, top & sides, aluminum interior with stainless steel floor, 5" castors, front breathing, R290 Hydrocarbon refrigerant, 1/4 HP, 115v/60/1-ph, 3.9 amps, NEMA 5-15P,UL EPH Classified, cULus, CE, Made in USA
Select Style
Product Information
Shipping & Returns
Description