Hoshizaki SR60A-24M Steelheart Series Mega Top Prep Table Refrigerator, 60"
HomeStore
It includes (2) epoxy coated shelves and (24) polycarbonate plastic 1/6th size pans (4 inches deep). This unit features spring assisted self closing door, with stay open feature. This sandwich top refrigerator comes standard with (4) 6 inch stem casters (2 with brakes) and a 60 by 10 inch white polyethylene cutting board.
Select Style
Product Information
Shipping & Returns
Description
Hoshizaki SR60A-24M Steelheart Series Mega Top Prep Table Refrigerator, 60" | Chefs' Toys