Hoshizaki SR48A-18M Steelheart Mega Top Sandwich Refrigerator, 48"
HomeStore
It includes (2) epoxy coated shelves and (18) polycarbonate plastic 1/6th size pans (4 inches deep). This unit features spring assisted self closing doors, with stay open feature. This sandwich top refrigerator comes standard with (4) 6 inch stem casters (2 with brakes) and a 48 by 10 inch white polyethylene cutting board.
Select Style
Product Information
Shipping & Returns
Description