CresCor H137SUA12D Heated Cabinet, Insulated, Stainless Steel, 12 Universal Angles
HomeStore
Cabinet, Mobile Heated, insulated, top-mount heater assembly, recessed push/pull handles, magnetic latch, (12) sets chrome plated wire universal angle slides for 12" x 20" thru 18" x 26" pans on 4-1/2" centers, adjustable 1-1/2" centers, reversible dutch doors, (4) heavy duty 5" swivel casters (2) braked, anti-microbial latches, stainless steel construction
Select Style
-70%
Product Information
Shipping & Returns
Description